Flash i NOA

Co musi zawierać‡ dobrze zbudowana strona www? Część 12
  • Najbardziej Oczekiwana Akcja

Co znajdziesz w tym materiale wideo?

Co z tym Flashem?

Chyba żadna inna technologia budowy stron www nie wzbudzała tylu emocji co technologia Flash.  Używać czy nie używać?

Urządzenia mobilne firmy Apple od samego początku konsekwentnie nie wyświetlają elementów stron www zrobionych w Flashu. Teraz powoli do tego trendu dołączają urządzenia a Androidem.  Czy podobny los czeka Flasha na platformie komputerów PC? Jedno jest pewne trzeba śledzić wydarzenia i rozsądnie używać tej technologii. Co i jak znajdziesz w materiale filmowym.

Omówione tematy to:

NOA – Najbardziej Oczekiwana Akcja

NOA to element strony www bez którego dobrze zrobiona witryna nie może się obejść. NOA to jest to owe coś jakie chcesz by na Twojej stronie dla Ciebie zrobił odwiedzający np. kupił produkt, zapisał się na newsletter. Więc tak zrób stronę www by to NOA było odrazu po wejściu widoczne i prowadziło jak po sznurku do celu odwiedzającego.

Zobacz przykłady NOA oraz omówienie czym jest NOA na każdej podstronie serwisu www gdyż każda podstrona ma także swój cel do zrealizowania.

A jak określać najlepsze NOA czyli rzecz o testowaniu na przykładzie testów AB. To najlepsza metoda na ciągłe ulepszanie strony www i zwiększanie ilości NOA wykonywanych przez klientów na Twojej witrynie www.

Spis treści

Co z tym Flashem? Część filmu poświęcona technologii Flash.
00:15
Najbardziej Oczekiwana Akcja - część filmu poświęcona zagadnieniu prowadzenia klienta do celu czyli do wykonania akcji.
09:34