Kto jest kim na budowie strony www?

Jak podejść do zlecania budowy strony www? Część 4
  • Kto jest kim przy budowie strony www

Co znajdziesz w tym materiale wideo?

Zbudowanie dobrej strony www na obecnym etapie rozwoju internetu to już nie jest zadanie dla jednej nawet uzdolnionej jednostki. Choć zazwyczaj zlecający wybierają tych twórców stron www którzy dostarczają wizualnie dobrych projektów. Kupujemy oczami. Niestety nasze oczy nie za wiele wiedzą o biznesowych stronach stron www :) Ale mają decydujący głos – ciekawe nieprawdaż?

Zrobienie strony www która konwertuje to precyzyjne zastosowanie wiedzy z wielu dziedzin takich jak: copywriting, typografia, grafika, design, pozycjonowanie, analityka, marketing, PR a nawet psychologia. Nie ma bata by twórca strony www w jednej nawet utalentowanej wybitnie jednostce, skupiał odpowiednio głęboką wiedzę z wymienionych dziedzin. Trzeba wykorzystywać tu dźwignię wiedzy innych ludzi.

Kto jest kim i za co odpowiada na budowie strony www? Kogo i na jakim etapie wykorzystać? Kto powinien na stałe wejść do zespołu firmy e-biznesowej? Te i masę innych ważnych pytań pada w materiale filmowym. Odpowiedzi też są :)