Networking – moc sieci kontaktów

Strategie biznesowe. Część 2
  • Sieć kontaktów - networking

Co znajdziesz w tym materiale wideo?

Networking to sztuka budowania kontaktów a właściwie sztuka wykorzystywania kontaktów. Wszystko zaczęło się już w piaskownicy, to tam nawiązaliśmy pierwsze relacje i sympatie „biznesowe”. I trwa do dzisiaj: poznawanie i korzystanie z mocy sprawczej innych ludzi. Ich znajomych oraz znajomych znajomych.

Stąd taka ogromna popularność serwisów społecznościowych. U podstaw których stoi właśnie networking i nasza głęboka ludzka potrzeba wspierania się innymi ludźmi do realizacji własnych celów (choćby pokazania tylko na NK fotek z wakacji, co by znajomi odrobinkę pozazdrościli, jak mam fajnie ;)

Materiał filmowy jest fundamentem wiedzy o networkingu. Otóż nie idzie prowadzić biznesu bez sieci kontaktów, choćby kontaktów klientami.  Poznasz czym jest siła sieci kontaktów i jak to wyliczyć.  Obecność w serwisach społecznościowych ma swoje przełożenie choćby na pozycję w wyszukiwarkach.

Networkingu można się nauczyć. Oglądając materiał filmowy dowiesz się gdzie, kto i jak uczy korzystania w biznesie z sieci kontaktów. Sami bywamy na takich spotkaniach z bardzo dużym pożytkiem.

Lista kontaktowa może być niewielka ważne by była ….(odpowiedź w filmie)…. . Podobno jesteśmy tym co jemy, a ja zawsze mawiam „Jesteś tym, kogo znasz :)”.