Strategia i droga do celu

Strategie biznesowe. Część 1
  • Droga do celu - 2 strategie dojścia

Co znajdziesz w tym materiale wideo?

Poznaj czym jest strategia oraz czym są problemy na drodze do celu. Czy można efektywnie działać nie mając zapisanego celu? A jednak ponad 70% biznesów nie kieruje się żadną strategią. Czy mają rację i znalazły ciekawy sposób na biznes tzw metodę skoku z kwiatka na kwiatek.

Czy istnieje coś takiego jak dobry moment? Czy dobry moment na działanie można przewidzieć? Przygotować się i wykorzystać? Zobacz czemu najlepszy moment jest właśnie teraz i jak to wykorzystywać.

Czy od czasu do czasu wieszczone kryzysy dają szansę na rozwój? Na pewno wpływa na zwiększenie popularności Internetu. Właśnie dlaczego wpływa? Dlatego, że Internet jest ……..  . A to można już twórczo wykorzystać.

W materiale poruszam także temat świadomego wyboru i  zastosowania narzędzi typu CMS (Content Management System – system zarządzania zawartością strony www) oraz uzależniania się od budującego stronę www. A ma to swoje implikacje które często stopują rozwój e-biznesu w przyszłości. Poznaj jakich kłopotów i jak można uniknąć.

Materiał filmowy to swoista refleksja i podsumowanie moich zawodowych doświadczeń związanych z brakiem celu i konsekwencjami takiego działania.