Tytuł strony www

Co musi zawierać‡ dobrze zbudowana strona www? Część 5
  • Tytuł storny www znacznik

Co znajdziesz w tym materiale wideo?

Najpierw zobaczysz wyjaśnienie na czym polega różnica między nagłówkiem (nagłówkami) a  tym czym jest tytuł strony www. Co ciekawe na tytuły stron zazwyczaj nie zwracamy uwagi, ot jakaś informacja wyświetlana na górnej belce okna przeglądarki. A tymczasem ta niepozorna informacja ma duże znaczenie. Z materiału filmowego dowiesz się jaki oraz dodatkowo:

Na stronach www są elementy których działania nie widać „gołym okiem” bezpośrednio na stronie www. Są to Meta Tagi. Zobacz czy są meta tagi  i dlaczego są takie ważne skoro nie widać ich działania gołym okiem na stronie www.

Domyślasz się pewnie, że tytuły i meta tagi stanowią parę ale czy wiesz dlaczego i jak to wykorzystać?

Czy z punktu widzenia marketingu i promocji trzeba mieć różne czy takie same tytuły i meta tagi na każdej stronie www swojego serwisu?

Zobacz jak  meta tagi i tytuły stron www sprawdzić w wyszukiwarce czyli podejrzeć co Google wie o Tobie, co z tym robi  i co pokazuje szukającym.

Jak sądzisz pomagasz sobie czy szkodzisz dając na stronie www napis w stylu „strona w budowie” czy „strona w przygotowaniu”?  Jak masz te napisy na swojej stronie www to musisz wiedzieć jak to jest…

 

 

 

 

Zobacz także