Wirtualność jest najważniejsza

Internet w biznesie czy biznes w Internecie? Część 4
  • Wirtualność

Co znajdziesz w tym materiale wideo?

Internet ma wiele zalet. Jedną z najważniejszych zalet jest wirtualność. Tylko jak ugryźć to tak ważne pojęcie? Aby łatwiej sobie to wszystko wyobrazić i zrozumieć wirtualność w materiale filmowym została omówiona  poprzez porównanie świata rzeczywistego i jego odpowiednikami w świecie wirtualnym.

Końcowy wniosek to wskazanie pracownika którego masz także w świecie wirtualnym. Oraz zrozumienie co jest tym pracownikiem który pracuje na Twój sukces.  Zobaczysz czy zatrudniasz w Internecie kompetentnego pracownika czy byle jakiego łachmaniarza. Jeśli łachmaniarza to nie dziw się, że Twoja strona sprzedaje kiepsko…

Dowiesz się czemu twórcy stron często nie przykładają uwagi do Twojego pracownika i jak odciągają od niego Twoją uwagę. Byś tego nie kontrolował a wręcz by zadbanie o to by było to Twoim kłopotem do stworzenia jak należy.

Wiedząc co i gdzie jest  pracownikiem w internecie całkowicie inaczej spojrzysz na temat budowy strony www i to na czym należy koncentrować uwagę. Nawet dla wielu właścicieli stron www zrozumienie faktu czym jest pracownik w internecie bywa często szokiem. Ileż można mieć zamknięte oczy na ten oczywisty aspekt zawartości stron www.  A jednak tak wiele jest stron www które jakby tego nie dostrzegały, że to ……  jest najważniejszy :)

Wiedza innych ludzi

Nie ma szans by z tak obszernego tematu jak e-biznes wiedzieć prawie wszystko. Konieczne jest posiłkowanie się wiedzą innych ludzi. W materiale filmowym wyjaśniamy dlaczego ważne jest poszerzanie sieci swoich kontaktów oraz jak wykorzystywać podstawowe narzędzie jakim jest rozmowa z innymi.