Zakładka „Kontakt”

Co musi zawierać‡ dobrze zbudowana strona www? Część 9
  • zakładka kontakt

Co znajdziesz w tym materiale wideo?

Jakkolwiek sam postrzegasz zakładkę w menu o nazwie „Kontakt” musisz pamiętać, że to miejsce uwiarygadnia Twoją firmę w oczach klienta. Niestety często to miejsce bywa źródłem irytacji dla chcących kontaktu z obsługą serwisu www.

Zatem jak pod względem zawartości i działania skonstruować zakładkę kontakt? Czy zamieścić mapkę ręcznie rysowaną czy użyć mapki z serwisu Google Maps? A czy mapka z Google Maps wystarczy czy może jeszcze warto dodatkowo skorzystać z Google Miejsca i jak to zrobić? Masa pytań i masa odpowiedzi w materiale filmowym.

Umożliwiając kontakt e-mailowy powinieneś wiedzieć jak myśli piszący do Ciebie wiadomość e-mail i co oczekuje oraz jak szybko jest żądny odpowiedzi. E-mail niby drobnostka ale potrafi porządnie zrazić potencjalnego klienta jeśli jest nieprawidłowo obsłużony przez pracowników serwisu www do którego go wysyłamy.

Co i jak umieścić w zakładce „kontakt”? Czy wstawiać foto osób będących na pierwszej linii kontaktu z klientami? Jak to foto wykonać? Czy koniecznie musi to być droga sesja fotograficzna?

Całość wzbogaciliśmy omówieniem kilku stron z przykładami realizacji zakładki „Kontakt”.