Worek zasad do zastosowania od zaraz

Internet w biznesie czy biznes w Internecie? Część 2
  • Klucz do sukcesu

Co znajdziesz w tym materiale wideo?

Ten materiał filmowy to worek zasad, koncepcji i pomysłów do zastosowania oraz przestrzegania.

Zasada 40/60

Wiele razy widziałem jak właściciel serwisu www całe posiadane pieniądze wydał na jego zbudowanie. No i co z tego, że posiadał dzieło sztuki piękną cudowną stronę www jak nie miał już pieniędzy na poinformowanie internautów: „hej tu jestem, tu jest ciekawy produkt/usługa, wejdź zapoznaj się”. Interneto jest teraz zbyt ogromny by wystarczyło do zbudowania sukcesu samo wykonanie dobrego serwisu www.

Czy znasz i stosujesz „Zasadę 40/60″?  Mówi ona a właściwie sugeruje ile procentowo całego budżetu zainwestować w promocję i marketing a ile w budowę strony www. Oczywiście możesz zmieniać tę zależność tylko jakie będą tego konsekwencje?

Parkinson ma swoje prawa

Kolejny poruszany temat to Prawo Parkinsona – czyli wykorzystanie presji czasu. Wykorzystuj to przy kontaktach z ludźmi którzy budują Tobie serwis www. Dłuższy czas wcale nie musi oznaczać lepszy produkt. Dlaczego?

Zasada 4 x Z

I tak dochodzimy do niezwykle czułego i kontrowersyjnego punktu czyli „Zasady 4 x Z”. Powiedz to budującemu stronę www a zobaczysz jak się wzburzy. Pamiętaj o tej subtelnej a jakże ważnej różnicy w celu biznesowym między Tobą a budującym dla Ciebie stronę www webmasterze. To właśnie temu dostajemy niedorobione i nie konwertujące strony www…

Sukces – wzór

Czy można zdefiniować wzór na osiągnięcie sukcesu? Jest na to wiele dobrych odpowiedzi. Nasz wzór na sukces ma tylko 2 czynniki. Krótszy i prostszy do zapamiętania już być nie może. Dodatkowo wzór jest uniwersalny. I co najważniejsze działa. Szybko widać co nawaliło w drodze do sukcesu. Poznaj ten wzór i stosuj go – warto.

Sporo wiedzy w pigułce, podanej szybko i konkretnie.