Najczęstsze pytania

Jak to działa?
Kupujesz dostęp do serwisu na 1 miesiąc lub 1 rok i oglądasz w tym okresie WSZYSTKIE filmy dostępne online. Żadnych dodatkowych opłat, żadnych haczyków.

Czy wykupując dostęp naprawdę mam dostęp do WSZYSTKICH filmów?
Tak, jeżeli wykupisz dostęp do serwisu, to w okresie obowiązywania wykupionego abonamentu masz dostęp do wszystkich filmów, które udostępniamy online w ramach abonamentu. Co więcej, jeżeli w trakcie trwania Twojego abonamentu dodamy nowe materiały wideo na stronę, to także będziesz miał do nich dostęp. Bez dodatkowych opłat. Dlatego warto wykupić dostęp od razu na cały rok.

Czy po wygaśnięciu abonamentu będę miał dostęp do filmów?
Nie. Możesz korzystać ze wszystkich materiałów wideo, ale tylko w okresie wykupionego abonamentu. Gdy abonament wygaśnie nie będziesz miał dostępu do materiałów.

Czy mogę kupić dostęp do pojedynczego filmu?
Możesz wykupić dostęp tylko do wszystkich materiałów na okres 1 miesiąca lub 1 roku.

Czym różnią się abonamenty miesięczny i roczny?
Tylko czasem dostępu do materiałów. Oczywiście kupując abonament roczny masz pewność, że przez następne 12 miesięcy możesz oglądać materiały już zgromadzone w serwisie oraz te które w tym czasie dodamy.

Czy jest jakiś kalendarz tematów, jakie zostaną dodane niedługo do serwisu?
Pracujemy nad takim harmonogramem. Przyjęliśmy, że nowe materiały będą pojawiały się w serwisie minimum raz w miesiącu.

Czy mogę oglądać filmy na tablecie lub smartfonie?
Jeżeli bez problemu możesz oglądać materiały wideo ze strony vimeo.com to wówczas bez problemu obejrzysz także nasze nagrania.