O nas

W ciągu ostatnich kilku lat spotkaliśmy na swojej drodze wiele ludzi. Czy to na szkoleniach z e-biznesu, których Adam przeprowadził niezliczoną ilość, czy to na spotkaniach networkingowych, czy też po prostu u nas w biurze, podczas rozmów o kolejnych biznesach internetowych.

Bardzo wiele z tych osób miało jedną wspólną cechę, z jednej strony chęć działania w Internecie a z drugiej praktycznie zerowa wiedza na temat  promocji w sieci. Jak w opowieściach grozy, ciarki po plecach przechodziły, gdy słyszeliśmy po raz kolejny o kampaniach typu: wrzuciłem 500zł w AdWords i zobaczymy co będzie lub pozycjonuję się od roku, ale nigdy nie sprawdziłem czy to coś daje. Gdy tylko czas pozwalał, tłumaczyliśmy od czego zacząć, dzieliliśmy się wiedzą, mając nadzieję że pozwoli ona osiągnąć sukces naszym rozmówcom.

W 2011 roku wpadliśmy na pomysł Akademii Skutecznego E-biznesu, cyklicznych spotkań podczas których można było poznać fundamenty marketingu internetowego. Była to wiedza dla każdego, dla aktualnych i przyszłych właścicieli strony, dla właścicieli firm, dla osób zajmujących się promocją, wiedza, którą powinien nabyć każdy, kto planuje lub prowadzi już działalność w sieci. Spotkania Akademii spotkały się z wielkim zainteresowaniem, a przez kilka miesięcy jej trwania, przez nasze sale szkoleniowe przewinęło się kilkaset osób (wypowiedzi kilku z nich możesz obejrzeć na stronie z opiniami).

Akademia Skutecznego E-biznesu zakończyła się w maju 2012 roku, my jednak nie przestaliśmy szerzyć wiedzy. Rezultatem naszych przemyśleń i doświadczeń po spotkaniach Akademii, jest właśnie ten serwis.

Skuteczny E-biznes.pl jest to miejsce, gdzie znajdziesz praktyczną wiedzę i porady, które pomogą Ci uniknąć wielu pułapek i problemów na drodze do sukcesu w sieci. Wszystko w formie materiałów wideo dostępnych online, pociętych na tematyczne bloki. W przeciwieństwie do spotkań Akademii, tutaj możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz (wystarczy komputer i dostęp do Internetu).

Zaczynamy od filozofii biznesu w sieci, poprzez wymagania co do samej strony, przez promocję aż do mierzenia wyników. Wszystko podane w prosty i przejrzysty sposób. Pełną listę materiałów wideo znajdziesz tutaj. Z tą wiedzą poczujesz się swobodniej startując ze swoim biznesem, planując kolejne kampanie, zamawiając kolejną stronę internetową, czy też rozmawiając z firmami pozycjonującymi.

Zachęcam do zapisania się na newsletter oraz polubienia naszego profilu na Facebooku. Myślę, że warto :)

Paweł Wawrzyniak